اخبار تصویری - آرشیو

دیدار با خانواده های معزز شهدای واحد تهران مرکزی

دیدار با خانواده های معزز شهدای واحد تهران مرکزی

دیدار با خانواده های معزز شهدای واحد تهران مرکزی به همت اداره دانشجویی و فرهنگی دانشکده زبانهای خارجه واحد تهران مرکزی با حضور رییس ، مسئول امور فرهنگی و اجتماعی و اعضای شورای فرهنگی آن مجتمع درطی روزهای سه شنبه مورخ ۱۴/۱۲/۹۷ و شنبه مورخ ۱۸/۱۲/۹۷ با خانواده های محترم شهید « سرتیپ پاسدار یوسف رضا ابوالفتحی » پدر دانشجو سرکار خانم زهرا ابوالفتحی دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی و شهید « بهزاد کتیرایی» پدر دانشجو سرکار خانم معصومه کتیرایی دانشجوی کارشناسی مترجمی زبان فرانسه دیدار کردند . آقای دکتر زیار رییس دانشکده زبانهای خارجه واحد تهران مرکزی با ابراز خرسندی به دلیل حضور در چنین فضای معنوی و باارزش ، به نقش فداکاری ها و خون پاک شهیدان ، تحمل و صبر خانواده های شهید در به ثمر رساندن حفظ تمامیت ارضی ، استقلال و عزت کشور مطالبی را بیان نمود . ایشان با بیان این که وجود امنیت ، آرامش و اقتدار امروز کشور ایران از ثمرات و نتایج جانفشانی غیور مردان ایرانی و خون مطهر شهدا می باشد ، ادامه راه شهید و حفظ دستاورد خون های پاک شهیدان را وظیفه و تکلیف همه آحاد مردم دانست . آقای دکتر زیار به خانواده محترم شهید « بهزاد کتیرایی » در خصوص ترجمه زندگی نامه و خاطرات آن شهید بزرگوار به زبان فرانسه پیشنهاداتی را مطرح نمود . در ادامه حجت الاسلام والمسلمین مصیب بیانوندی مسئول امور فرهنگی و اجتماعی مجتمع آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) از مقام والای شهیدان انقلاب اسلامی در طول ۸ سال دفاع مقدس تجلیل و قدردانی نمود . شایان ذکر است در پایان این دیدار از خانواده های محترم آن شهیدان بزرگوار با اهدای لوح و هدایا تقدیر به عمل آمد .

ادامه مطلب
آماده سازی و تزیین سفره های هفت سین در سطح دانشکده های واحد تهران مرکزی

آماده سازی و تزیین سفره های هفت سین در سطح دانشکده های واحد تهران مرکزی

آماده سازی و تزیین سفره های هفت سین در سطح دانشکده های واحد تهران مرکزی به همت حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی و اداره های دانشجویی و فرهنگی دانشکده های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی و در آستانه سال جدید سفره های هفت سین در کلیه دانشکده های واحد آماده و به معرض دید استادان ،دانشجویان و کارکنان گذاشته شد .

ادامه مطلب
خبر برگزاری جشنواره غذا درمجتمع آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) مورخ ۲۰ اسفند ۹۷

خبر برگزاری جشنواره غذا درمجتمع آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) مورخ ۲۰ اسفند ۹۷

برگزاری جشنواره غذا در مجتمع آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) واحد تهران مرکزی به همت اداره دانشجویی و فرهنگی مجتمع آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) و کانون های فرهنگی و اجتماعی « تعالی » و « هور » و با همکاری و مشارکت مدیر گروه انجمن علمی گروه هسته ای آن مجتمع در روز دوشنبه مورخ ۲۰/۱۲/۹۷ در آن مجتمع برگزار گردید . در این جشنواره که با استقبال زیاد اساتید ، دانشجویان و کارکنان آن مجتمع روبرو گردید پس از داوری جشنواره توسط اساتید رشته صنایع غذایی آن مجتمع به ۶ نفر از برگزیدگان هدایایی اهدا گردید.

ادامه مطلب
برگزاری شورای اقامه نماز واحدهای دانشگاه ازاد اسلامی استان تهران به میزبانی واحد تهران مرکزی

برگزاری شورای اقامه نماز واحدهای دانشگاه ازاد اسلامی استان تهران به میزبانی واحد تهران مرکزی

پانزدهمین جلسه شورای اقامه نماز واحدهای دانشگاه آزاداسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج اقا رجالی رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاههای استان تهران ،حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا وفایی مدیر کل فرهنگی استان تهران و آقای دکتر گوهری معاون فرهنگی ،دانشجویی واحد تهران مرکزی و جمعی از مسئولان اقامه نماز واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در روز دوشنبه ۹۷/۱۲/۱۳ در اتاق شورای واحد برگزار گردید. دراین جلسه عملکرد ستاد اقامه نماز واحدهای استان تهران و همچنین افزایش حق القدم ائمه جماعات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.و در پایان از مسئولین اقامه نماز واحدها تقدیر بعمل آمد.

ادامه مطلب
نشست صمیمانه دکتر سید محمود آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی با دانشجویان واحد تهران مرکزی

نشست صمیمانه دکتر سید محمود آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی با دانشجویان واحد تهران مرکزی

دکتر سید محمود آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران واحد تهران مرکزی در نشستی صمیمانه با جمعی از نمایندگان دانشجویی واحد تهران مرکزی اظهار داشت: دانشجویان باید در تصمیم گیری های دانشگاه مشارکت داشته باشند. آقامیری در جمع دانشجویان واحدتهران مرکزی بیان داشت: من معتقدم دانشجویان انسانهای وارسته ای هستند که آمده اند تا آموزش و دانش لازم را کسب نمایند و به مرتبه ای از دانش برسندکه بتوانند برای جامعه و آینده کشور تاثیر گذار باشند. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدتهران مرکزی خطاب به دانشجویان تهران مرکزی گفت: در نظر داریم جهت اخذ تصمیمات مهم دانشگاه ، بیش از گذشته از دانش، خلاقیت و توانایی شما عزیزان درشورای مشورتی دانشجویی دانشگاه بهره ببریم لذا امروز گرد هم آمدیم تا پس از بررسی های لازم و با همفکری شما راهکارهای مناسب در این خصوص ارائه دهیم. آقامیری گفت: می خواهیم که شما نمایندگان دانشجویی، که صدای تعداد کثیری از دانشجویان این واحد بزرگ دانشگاهی می باشید به حل مسائل دانشجویان با هدف اصلاح بهره وری و کاهش دغدغه ها بپردازیم و به درخواستها و پیشنهادات شان رسیدگی کنیم. ناگفته نماند پیگیری و نظارت امور، تا حصول نتایج موثر بر عهده خودتان می باشد . و این مفهومش این است که در دانشگاه آزاد اسلامی واحدتهران مرکزی یک شورای مشورتی مدیریتی وجود دارد که نظر دانشجویان نیز در تصمیم گیری دانشگاه دخیل است و اینجا اعلام می نمایم ضمانت اجرایی این شورا خودم می باشم. در این نشست نمایندگان دانشجویان، ضمن استقبال از حسن اعتماد دکتر آقامیری رئیس دانشگاه آزاداسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی، به چگونگی انتخاب اعضا و سازو کارهای اجرایی شورای مشورتی دانشجویی به بحث و گفتگو پرداختند و مهمترین خواسته شان، خروجی های مثمر ثمر این شوراها و جلسات در راستای درخواست ها و حل مسائل دانشجویان در موارد مختلف: رفاهی، آموزشی، پژوهشی ، فرهنگی و... بود.

ادامه مطلب