اخبار تصویری - آرشیو

برگزاری مراسم روز درختکاری  در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

برگزاری مراسم روز درختکاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی

برگزاری مراسم روز درختکاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی همزمان با هفته درختکاری و کاشت درخت در سطح شهر به همت حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی و دفتر مشاوره و راهنمایی واحد تهران مرکزی مراسم روز درختکاری با حضور جمعی از معاونین واحد تهران مرکزی و مسئولین شهرداری منطقه ۲ تهران در روز چهارشنبه مورخ ۱۶/۱۲/۹۶ در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) واحد برگزار گردید . این مراسم با هدف توسعه فرهنگ حفاظت از محیط زیست انجام گردید و در این راستا ۵۰ اصله نهال در محوطه مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) واحد کاشته شد .

ادامه مطلب
برگزاری  بیست و هشتمین جلسه شورای قرآن و عترت واحد های دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران   به میزبانی واحد تهران مرکزی

برگزاری بیست و هشتمین جلسه شورای قرآن و عترت واحد های دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به میزبانی واحد تهران مرکزی

برگزاری بیست و هشتمین جلسه شورای قرآن و عترت واحد های دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به میزبانی واحد تهران مرکزی به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد تهران مرکزی بیست و هشتمین جلسه شورای قرآن و عترت به میزبانی واحد تهران مرکزی با حضور معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران ، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی واحد تهران مرکزی ، مسئولین کانون های قرآن و عترت دانشگاههای آزاد اسلامی استان تهران ، دبیر شورای قرآن و عترت استان تهران در روز دوشنبه مورخ ۲۱/۱۲/۹۶ به میزبانی واحد تهران مرکزی برگزار گردید . در این جلسه مقرر گردید مرحله استانی بخش شفاهی بیت و سومین دوره مسابقات قرآن و عترت از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۵ اردیبهشت ماه سال ۹۷ به میزبانی واحد تهران مرکزی برگزار شود . شایان ذکراست مسئولین محترم کانون های قرآن و عترت واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در خصوص نحوه برگزاری مسابقات قرآن و عترت ، سهمیه راه یافتگان به مرحله استانی و کشوری مسابقات سراسری قرآن و عترت ، افزایش سهمیه واحد سما و برگزاری کارگاههای مربوط به آموزش مسئولین قرآن و عترت به بحث و تبادل نظر پرداخته و واحدها تجربیات خود را ارائه نمودند .

ادامه مطلب
برگزاری جلسه شورای اقامه نماز واحد های دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران  به میزبانی واحد تهران مرکزی

برگزاری جلسه شورای اقامه نماز واحد های دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به میزبانی واحد تهران مرکزی

برگزاری جلسه شورای اقامه نماز واحد های دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران به میزبانی واحد تهران مرکزی جلسه شورای اقامه نماز واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران با حضور حاج آقا وفایی معاون آموزشی وپژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران ، حاج آقا توکلی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان تهران ، معاون دانشجوئی و فرهنگی واحد تهران مرکزی ، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی ، مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه و مسئولان ستاد اقامه نماز واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در روز چهارشنبه مورخ ۱۶/۱۲/۹۶ در اتاق شورای دانشگاه برگزار گردید . درابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا وفایی معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران مواردی را در خصوص مستند سازی فعالیتهای واحدها ، برگزاری جلسات ستاد اقامه نمازواحدهای دانشگاه به صورت مستمرو ارائه صورتجلسات به دبیرخانه استان تهران ، تصمیم گیری در مورد پرداخت عیدی ائمه جماعات استان تهران و ارائه طرح موضوع در شورای استان تهران به جهت تصویب آن ، برگزاری جلسه ای در خصوص برنامه ریزی و ارائه تغییراتی پیرامون پاره ای از برنامه های ستاد اقامه نماز استان تهران مطرح نمود. در ادامه جلسه تمام مسئولان ستاد اقامه نماز واحد های دانشگاه آزاد اسلامی پیرامون فعالیت های فرهنگی انجام شده در حوزه نماز توسط هر واحد دانشگاهی ، تعداد آثار جمع آوری شده جشنواره استانی نماز با نام « قبا» ، ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات در خصوص فرم های ارزیابی مربوط به نماز و نمازخانه ها مطالبی را ارائه نموده و به جهت رسیدن به اهداف مطلوب در عرصه نماز به بحث و تبادل نظر پرداختند .

ادامه مطلب
برگزاری  جلسه معاون دانشجویی و فرهنگی و دبیران کانون های فرهنگی اجتماعی دانشجویی واحد تهران مرکزی

برگزاری جلسه معاون دانشجویی و فرهنگی و دبیران کانون های فرهنگی اجتماعی دانشجویی واحد تهران مرکزی

برگزاری جلسه معاون دانشجویی و فرهنگی و دبیران کانون های فرهنگی اجتماعی دانشجویی واحد تهران مرکزی به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد تهران مرکزی جلسه با دبیران کانون های فرهنگی اجتماعی با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی ، مدیر کل فرهنگی اجتماعی ، مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه و دبیران کانون های فرهنگی واحد تهران مرکزی در روز یکشنبه مورخ ۱۳/۱۲/۹۶ برگزار گردید . در این جلسه ابتدا آقای دکتر عباس گوهری معاون فرهنگی و دانشجویی واحد تهران مرکزی ضمن عرض خیر مقدم حضور دبیران کانون های فرهنگی واحد ، هدف از برگزاری این گونه جلسات را مشارکت دانشجویان درعرصه های فرهنگی و ارائه نقطه نظرات آنان دانست و متذکر گردید هر کانون می تواند درخواست مجوز یک نشریه را نیز ارائه دهد. ایشان در ادامه جلسه یکی از اولویت های این معاونت را ترویج ، توسعه و تشویق کانون های فرهنگی اجتماعی در راستای دانشجو محوری بیان کرد و تأکید نمود کارهای فرهنگی از جمله برگزاری اردوهای سیاحتی و زیارتی علی الخصوص برای اعضای کانون های واحد ، اکران و نقد فیلم های ایرانی ، جشنواره تئاتر استانی ، برپایی میزگرد و سخنرانی در زمینه عرفان های نوظهور باید توسط دانشجویان وتحت نظارت اداره های دانشجویی و فرهنگی دانشکده ها انجام پذیرد . در این راستا برای کانون هایی که مجوز رسمی دریافت نموده اند امکان جذب دانشجو زیاد است و نماینده کانون های هر دانشکده می تواند در جلسات شورای فرهنگی دانشکده ها نیز حضور یابد . وی متذکر گردید برنامه های مطرح شده توسط کانون های فرهنگی اجتماعی واحد باید متناسب با سیاست های کلی دانشگاه بوده و دبیران کانون ها نیز باید با مسئول امور فرهنگی اجتماعی دانشکده ها هماهنگ بوده و دارای تعامل باشند . وی در ادامه سخنان خود اظهار داشت برنامه های ارائه شده باید در قالب ضوابط و مقررات باشد تا برنامه ها پذیرفته شده و مصوب گردد. ایشان در ادامه سخنان خود افزود : فعالیت همه کانون های فرهنگی چنانچه در قالب ضوابط و مقررات باشد ، تأئید و حمایت شده و بودجه لازم نیز به کانون تخصیص می یابد . شایان ذکراست تمام دبیران کانون های شرکت کننده در جلسه نقطه نظرات خود را در جهت هماهنگی با دیگر کانون ها جهت تعامل و همفکری ارائه نموده و به بحث و تبادل نظر پرداختند .

ادامه مطلب
برگزاری همایش پیاده روی کارکنان بسیجی واحد تهران مرکزی جهت زیارت بی بی شهربانو و حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع)

برگزاری همایش پیاده روی کارکنان بسیجی واحد تهران مرکزی جهت زیارت بی بی شهربانو و حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع)

برگزاری همایش پیاده روی کارکنان بسیجی واحد تهران مرکزی جهت زیارت بی بی شهربانو و حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) به همت پایگاه بسیج کارکنان واحد تهران مرکزی و با همکاری و مشارکت حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد همایش پیاده روی کارکنان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی با حضور ۱۵۳ نفر از کارکنان خواهر و برادر واحد به همراه خانواده هایشان در روز پنجشنبه مورخ ۱۰/۱۲/۹۶ جهت زیارت بی بی شهربانو و حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع) برگزار گردید . در این مراسم پس از پیاده روی به سمت بقعه متبرکه بی بی شهربانو و قرائی زیارت پرفیض عاشورا توسط برادران ایرج سلیمانی ، مهدی باغچه سرایی و سعید خلیلیان مداحان اهل بیت علیهم السلام ، بازدید از چشمه علی واقع در صفاییه شهر ری بعمل آمد . این مکان مورد توجه شاهان ساسانی و قاجاریه به ویژه فتحعلی شاه قاجار به دلیل وسعت شهر ری قرارمی گرفت و شاهان ایرانی پس از هر بار پیروزی و غلبه در جنگ ، پیروزی هایشان را در دیوارهای بلند واقع در چشمه علی حک می کردند . از دیگر برنامه های این همایش زیارت حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع)، زیارت حضرت حمزه پسر امام موسی کاظم (ع) و امامزاده طاهر (ع) از نوادگان امام سجاد (ع) , قرائت زیارت امین الله و پذیرایی میان وعده و ناهار بود .

ادامه مطلب
برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع نماز ویژه فرزندان استادان و کارکنان واحد تهران مرکزی

برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع نماز ویژه فرزندان استادان و کارکنان واحد تهران مرکزی

برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع نماز ویژه فرزندان استادان و کارکنان واحد تهران مرکزی به همت ستاد اقامه نماز معاونت امور دانشجوئی و فرهنگی واحد تهران مرکزی مسابقه نقاشی نمازبا موضوع نماز ویژه فرزندان استادان و کارکنان با حضور معاون دانشجوئی و فرهنگی ، مدیر کل فرهنگی و اجتماعی ، مدیرامور فرهنگی و فوق برنامه ، جمعی از کارکنان و اولیای فرزندان کارکنان و استادان در نماز خانه ساختمان ستادی واحد در روز دو شنبه مورخ ۲۴/۱۱/۹۶ برگزار گردید . شایان ذکر است در این مراسم تعداد ۱۲۵ نفر در دو مقطع سنی ۱۲-۶ و ۱۲ سال به بالا به صورت حضوری شرکت کردند . شایان ذکر است پس ازارزیابی و داوری آثار به نفرات برگزیده جوایز ارزشمندی تقدیم خواهد شد .

ادامه مطلب