اخبار و رویدادها - آرشیو

کارگاه آموزشی کارآفرینی واشتغال زایی

کارگاه آموزشی کارآفرینی واشتغال زایی

یه همت اداره بهداشت و درمان ( حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی ) برگزار شد : در روز شنبه مورخ ۱ دی ماه کارگاه آموزشی تحت عنوان کارآفرینی و اشتغال زایی توسط جناب آقای دکتر محمد حاتمی عضو هیات علمی دانشگاه خوارزمی و رئیس سازمان نطام روانشناسی و مشاوره کل کشور برای دانشجویان روانشناسی و مشاوره در مجتمع ولایت واقع در ساخنمان هنر ۴ طبقه همکف سالن آمفی تاتر از ساعت ۰۰/۱۰ الی ۱۲ برگزار گردید: فرایند موضوعی که دکتر حاتمی مورد بحث و گفتگو با دانشجویان انجام داده است به شرح ذیل می باشد : طبق گفته ایشان در راهنمایی و مشاوره توانایی کار پژوهشی بسیار حایز اهمیت است اما مهمترین فراید که باید روی آن تمرکز داشته باشیم فعالیت حرفه ا ی است . فعالیت حرفه ای زیر نظر سازمان نظام روانشناسی و مشاوره است که هر کسی در این نظام بخواهد فعالیتی داشته باشد با ید برای اخذ مجوز مراجعه کند در غیر اینصورت توانایی انجام فعالیت را در این نظام ندارند . برای گرفتن مجور نظام روانشناسی و مشاوره اثبات توانایی ها برای رفع مشکل ، حل مساله یا ارجاع به کسی که توانایی حل این مشکل را داشته باشد . دکتر حاتمی در ادامه صحبت های خود تاکید بر آن داشته اند که رشته روانشناسی و مشاوره در حال رقابت با رشته پزشکی می باشد و روانشناسی را جزء رشته های پول ساز دانستند . از دیدگاه شغلی مهمترین رکن را آموزش و پرورش دانستند و حضور یک روانشناس را در هر مدرسه الزامی . در پایان اضافه کردند شغل شما دارای آینده روشن است ولی باید توانایی علمی شما و توانایی انتقالتان به افراد افزایش یابد .

ادامه مطلب
برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس ویژه کارکنان  و خانواده هایشان  درواحد تهران مرکزی

برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس ویژه کارکنان و خانواده هایشان درواحد تهران مرکزی

برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس ویژه کارکنان و خانواده هایشان درواحد تهران مرکزی به همت حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی دومین اردوی زیارتی فرهنگی مشهد مقدس با حضور ۱۲۰ نفر از کارکنان و خانواده هایشان از روز چهار شنبه مورخ ۲۱/۹/۹۷ لغایت روز شنبه مورخ ۲۴/۹/۹۷ و سومین اردوی زیارتی فرهنگی مشهد مقدس با حضور ۴۰ نفر از کارکنان و خانواده هایشان از روز پنج شنبه مورخ ۲۲/۹/۹۷ لغایت روز یکشنبه مورخ ۲۵/۹/۹۷ برگزار گردید . از برنامه های این اردو شرکت در مراسم پر فیض و معنوی دعای کمیل، شرکت در نماز جماعت در حرم مطهر امام رضا (ع) ، هم خوانی زیارت امین الله ، برگزاری دوره حرم شناسی و آشنایی با آداب زیارت در پایگاه فرهنگی آداب زیارت شهید هاشمی نژاد ، مرکز آموزش تخصصی امر به معروف و نهی از منکر خادم الشهداء توسط آقای طوماری پیرامون دلایل و برکات هجرت امام رضا (ع) به ایران و اشاعه معارف امام شناسی ، قرائت زیارت عاشورا و قرائت زیارت جامعه کبیره بود.

ادامه مطلب
برگزاری کارگاه فرهنگی آموزشی به مناسبت شب یلدا دردانشکده هنر و برپایی سفره شب یلدا در مجتمع ولایت واحد تهران مرکزی

برگزاری کارگاه فرهنگی آموزشی به مناسبت شب یلدا دردانشکده هنر و برپایی سفره شب یلدا در مجتمع ولایت واحد تهران مرکزی

برگزاری کارگاه فرهنگی آموزشی به مناسبت شب یلدا دردانشکده هنر و برپایی سفره شب یلدا در مجتمع ولایت واحد تهران مرکزی به همت اداره امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده هنر واحد تهران مرکزی و با همکاری و مشارکت بسیج دانشجویی و گروه ارتباط تصویری دانشکده هنر واحد کارگاه فرهنگی آموزشی به مناسبت شب یلدا در روز چهارشنبه مورخ ۲۸/۹/۹۷ با حضور جمعی از دانشجویان در محل نگارخانه دائمی دانشکده هنر برگزار شد. این مراسم به منظور ارتقاء سطح کیفی آموزشهای تخصصی گروه ارتباط تصویری، ایجاد رقابتهای حرفه ای ومهارتی و تبدیل روحیه همکاری ونشاط در بین دانشجویان زیر نظر استاد محمد هادی دانش عضو هیئت علمی گروه ارتباط تصویری برگزار گردید . ایشان در این مراسم به تفسیر ریشه لغوی واهمیت جشن یلدا پرداخت و آثار تصویری سازی با موضوعیت شب یلدا در عناصر و سمبلهای مربوطه را مورد بحث و بررسی قرار داد . لازم به ذکر است با رقابت شرکت کنندگان در عرصه تصویرسازی کارگاه به اوج خود رسید و در انتها به ۳ نفر ازبرگزیدگان آثار خلق شده به انتخاب گروه داوری ارتباط تصویری جوایزی اهداء گردید. ضمناً سفره شب یلدا به همت اداره های دانشجویی و فرهنگی مجتمع ولایت واحد در دانشکده های مجتمع ولایت برپا گردید .

ادامه مطلب